Skip to content

„Elektrinė“ terasa – nemokami koncertai visą birželį

Energetikos ir technikos muziejuje atidaryta nauja, išplėsta stogo terasa, į kurią persikėlė kavinė „Elektrinė“. Po muziejaus darbo valandų vilniečiai ir miesto svečiai galės čia užkilti liftu. „Elektrinė. Terasa“ įsikūrusi penktajame aukšte virš buvusios elektrinės.

Grupės „Mėlyna“ koncertas atnaujintoje ETM stogo terasoje

Atidarymo proga įvyko grupės „Mėlyna“ pasirodymas. Visą vasarą čia koncertuos kylančios ir aktualios grupės – žinomi vardai arba atlikėjai, (apie) kuriuos verta išgirsti. Penktadieniais vykstantys koncertai – nemokami.

Didieji koncertai – Luko Pilkausko, RIMVIO – bus mokami, tačiau energingi, fotogeniškos Vilniaus panoramos fone.

Atlikėjas Lukas Pilkauskas

„Kaip ir praėjusiais metais, organizuodami koncertus gręžiamės į jaunus, kylančius atlikėjus, sceninę veiklą neseniai pradėjusias grupes arba talentingus menininkus. Neapsiribojame Lietuva – mus pasiekia atlikėjai iš Ukrainos, žinoma, skambėsime Kultūros naktį, į lauko erdvę atnešime muzikos, teatro, sporto ir edukacinių renginių“, – kalbėjo Energetikos ir technikos muziejaus vadovas Mykolas Bistrickas.

Birželio 13 d. į Vilnių grįš Make Like a Tree – po pasaulį keliaujantis menininkas iš Ukrainos, Sergejus Onischenko. Tą patį savaitgalį, birželio 15 d., Lisa Yelyzaveta Drach eksperimentuos įvairiais tradiciniais ukrainietiškais instrumentais: buhai, kobza, lyra ar skripka.

Mėnesio pabaiga skirta didiesiems kolektyvams – Vilniaus universiteto orkestrui „Oktava“ ir „VU Jazz Voices“ choro koncertui. „Tai unikalus kolektyvas turintis savitą skambesį ir įvaizdį. Džiaugiuosi, jog savo muzika galime dalintis ne tik Vilniaus universitete, bet ir už jo ribų”, – teigė birželio 21 d. terasoje koncertuosiančio „VU Jazz Voices“ kolektyvo vadovas Martynas Vilpišauskas.

Atnaujinta stogo terasa „Elektrinė“

Dar viena naujiena stogo terasoje – kassavaitiniai sporto užsiėmimai trečiadienio vakarais ir sekmadienio rytais. Juos ves sertifikuota Mai Ram jogė, modernaus baleto studijos vadovė Ana Novickaja. Registracija čia.

Muziejaus darbo laiku terasoje vyksta ekskursijos „Žygis į istoriją“ apie Vilniaus iškilimo ir svarbiausių techninių išradimų istoriją, lankosi moksleiviai, liepą veiks vasaros dienos stovykla „Teslos akademija“.

BIRŽELIO MĖNESIO PROGRAMA

Birželio 13 d. – 19.00 val. – Make Like a Tree, menininkas iš Ukrainos, Sergejus Onischenko (NEMOKAMA).
Birželio 15 d. – 19.00 val. – Simonas Rambynas (NEMOKAMA).
Birželio 20 d. – 19.00 val. – Dj Ignas Stanevičius, Petras Lenkutis (NEMOKAMA).
Birželio 21 d. – 19.00 val. –„VU Jazz Voices“ koncertas (NEMOKAMA).
Birželio 27 d. – 19.30 val. – RIMVIS | Koncertas po atviru dangumi.
Birželio 28 d. – 19.30 val. – VU orkestras „Oktava” (NEMOKAMA).
Birželio 29 d. – 19.00 val.DJ Tomas Boo (NEMOKAMA).

Renginius remia Vilniaus miesto savivaldybė.

Skip to content