Skip to content

Gegužės 26 d. – vasaros atidarymas atnaujintoje ETM stogo terasoje!

Vasarą pasitikime naujoje „Elektrinės“ terasoje! Paskutinį gegužės mėnesio sekmadienį muziejus yra parengęs įpūdingų ir nemokamų veiklų visai šeimai!

Atnaujintoje ETM stogo terasoje muziejaus svečių lauks jogos užsiėmimas su profesionalia instruktore Ana Novickaja. Ana – Indijoje sertifikuota Tibetietiškų dubenų garso meditacijos grupinių ir individualių praktikų vedlė, šiuolaikinio šokio ir kūno plastikos mokytoja plečianti savęs ir pasaulio pažinimą per įvairias meno disciplinas bei jogos praktikas. Jogos metu bus atliekami lengvi tempimo pratimai, kurie padės atsipalaiduoti ir gerins nuotaiką.

Jogos mokytoja Ana Novickaja

ŠEIMOS LAIKAS

Gegužės 26 d. kviesime šeimas kokybiškai ir linksmai praleisti laisvalaikį. Čia jūsų lauks unikalus chemijos šou, kurio metu išvysite kaip 198 laipsnių šalčio skystas azotas virsta debesimis ir sužinosite, kokiu būdu galima ugnį laikyti savo delnuose. Užsiėmimo metu išmoksite, kas yra neNiutoninis skystis ir kaip jį pasigaminti bei išsiaiškinsite, kaip formuojasi tornadai. Atkūrus jo susidarymo sąlygas, terasoje sukursime tikrų tikriausią ugnies viesulą.

„Whispers of the Deep” erdvės užsiėmimai

Iš magiškų miško gludumų į ETM stogo terasą atskries fėjos, kurios mažųjų muziejaus lankytojų veidus puoš dažais, įkūnijant į norimus gyvūnus, fėjų dulkėmis ir blizgiais papuošimais, o plaukus dekoruos plunksnomis bei spalvotomis kasytėmis. „Whispers of the Deep” erdve rūpinsis Alisa ir Modesta.

 

Šventės metu pūsime burbulus, vaišinsimės šerbetiniais ledais, o gerą nuotaiką ir išskirtinę muziką lankytojams dovanos Dj Eroott.

Sekmadienio popietę „What a Jazz“ šokių pamokoje. „What a Jazz“ – profesionali svingo šokių ir džiazo studija kviečia šokti kartu ETM terasoje. Čia skambės svingelis, plojimas į ritmą, kojų trepsėjimas bei juokas. Apsilankykite nemokamoje šokių pamokoje su draugais ar artimaisiais ir šokite džiazo ritmu!

NEMOKAMAS KONCERTAS

Gegužės 26 d. 19 val. vasaros atidarymo šventę vainikuos nemokamas grupės „Mėlyna“ koncertas.

Alternatyvaus roko grupė „Mėlyna“ pasižymi melodingomis gitaromis, stipria mušamųjų sekcija bei svajingu ir stipriu, Beatos Beatričės balsu. Mėlyna 2020 m. tapo Baltijos šalių grupių konkurso „Novus” pirmos vietos nugalėtojais, bei grupių konkurso „Garažas’20” antros vietos nugalėtojais. 2021 m. išleido albumą „Atgaiva”, 2023 m. – „Nuvytusi Meilė”. Taip pat tapo nominantais M.A.M.A.2023 metų roko grupėje.

Alternatyvaus roko grupė „Mėlyna“

PROGRAMA

10.00–11.30 val. Jogos užsiėmimas su instruktore Ana;
11.30–14.00 val. Šeimos laikas: įtraukiančios veiklos šeimai, kurių metu pūsime burbulus, dūksime „Raganų puotoje“ ir stebėsime neįtikėtiną chemijos šou;
14.00–15.00 val. Ekskursija stogo terasoje;
15.00–16.00 val. Ekskursija stogo terasoje;
16.00–17.00 val. „What a Jazz“ šokių pamoka;
17.00–18.00 val. Šokiai terasoje;
19.00–20.00 val. Grupės „Mėlyna“ koncertas.

Skaniu maistu ir gėrimais pasirūpins stogo terasos kavinė „Elektrinė“.

Primename, kad paskutinį mėnesio sekmadienį muziejus lankomas nemokamai. Šiuo metu muziejuje galima aplankyti: parodą  „November. Alpha. Tango. Oscar.“, Pramonės ekspozicija „Technikos mokslas ir technika vaikams“. Taip pat, apsilankyti populiariausioje muziejaus erdvėje Virsmo salėje ir interaktyvioje parodoje „Archimedas ir jo laikas“.  Jose lankykitės už papildomą 3,5 Eur/asm. mokestį.

Koncertas ETM stogo terasoje

Daugiau informacijos apie nemokamai lankomo muziejaus sekmadienio veiklas rasite čia.

Organizatoriai: Energetikos ir technikos muziejus, kavinė „Elektrinė“
Rėmėjas: Vilniaus miesto savivaldybė
Partneris: Švyturys nealkoholinis

Darbo laikas:  10.00–18.30 val.

Skip to content