Skip to content

Leon Somov. Metamorfozė – koncertas ETM Virsmo salėje

Balandžio 21 d. Energetikos ir technikos muziejaus Virsmo salėje – įelektrinantis reginys – Tesla ritėmis grosiančio žinomo elektroninės muzikos atlikėjo ir prodiuserio Leon Somov programa „Metamorfozė“! Specialiai sukurta ir gyvai atliekama L. Somov „Metamofozė“ – unikali muzikinė patirtis ir nepaprastas gamtos, muzikos bei technologijų sąveikos reginys.

Pasitelkdamas elektroninius ritmus ir instrumentinės muzikos dermę L. Somov unikalią muzikos sintezę išplės bei muzikinės kompozicijos „Metamorfozė“ įspūdį sustiprins atlikdamas ją retu inovatoriaus Nikola Teslos išradimu.

Tesla ritė – tai išskirtinis prietaisas, sukuriantis aukštos įtampos elektros iškrovą ir perteikiantis muziką elektra. Tesla ritė išreiškia tiek gilius bosinius garsus, tiek aukštus dažnius manipuliuodamas iškrovų dažniu ir intensyvumu. „Metamorfozėje“ L. Somov savo kūrybą papildys visapusiu garsų spektru ir stulbinančiu „elektriniu“ reginiu.

Žinomas kaip inovatyvus atlikėjas, L. Somov Virsmo salėje ieško naujų garso galimybių, kurių nebūtų įmanoma pasiekti naudojant tik tradicinius instrumentus. Pasitelkęs žaibų muziką atlikėjas pabrėžia muzikos, technologijų ir gamtos jėgų susiliejimą – „Metamorfozę“.

Leon Somov. Andriaus Šato nuotrauka

19.30 – Durys

20.00 – Leon Somov. Metamorfozė

Renginio trukmė – 1 val.

Kaina – 20 Eur.

Bilietus platina Paysera. Vietų skaičius ribotas.

Energetikos ir technikos muziejaus renginys – Lietuvos energetikų dienos minėjimo programos dalis.

Partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, iniciatyva „Vilnius 700“.

Skip to content