Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ETM gyvai | Agnės Buškevičiūtės albumo pristatymas

2023-07-26, 20:00 - 23:00

Energingi trečiadieniai – savaitės vidurį pasitikite gyvos muzikos koncertuose Energetikos ir technikos muziejaus, buvusios elektrinės stogo terasoje. Įspūdingos sostinės panoramos fone susipažinsime su lietuvių ir užsienio muzikantų kūryba, akustine, alternatyvia, elektronine ir gyva muzika.

Renginių pradžia – 20.00 val.

Muziejus užsidaro 23.00 val.

Renginiai nemokami.

Liepos 26 d. – dainininkės, dainų kūrėjos Agnės Buškevičiūtės debiutinio albumo „New Start“ pristatymas. A. Buškevičiūtė – profesionali jaunosios kartos dainininkė, dainų kūrėja, aktorė ir televizijos veidas. Praėjusiais metais ji pristatė pirmąją autorinę dainą „New Start“ ir su ja sudalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje. Liepos 20 d. pasirodys Agnės debiutinis albumas „New Start“, kuriame – dar daugiau autorinės kūrybos dainų, pilnų mistiško, kinematografiško ir epiško skambesio, o liepos 26 d. visas albumo dainas ji pristatys gyvai ETM stogo terasoje.

„New Start“ – pirmasis tokio skambesio ir žanro (epic / cinematic pop) albumas Lietuvoje. Jį sudaro dainos lietuvių ir anglų kalbomis. Muzikos skambesys ir pati kūryba inspiruota filmų muzikos garso takelių, Šiaurės ir Skandinavijos šalių, keltų muzikos kūrėjų dainų motyvų, fantasy world tematikos. Švelnus klasikinis balsas ir instrumentiškai spalvingos aranžuotės klausytojus nukels į magiškus pasaulius, kuriuose yra mitologinės būtybės, stebuklinga gamta, herojiniai ir stebuklingi nuotykiai.

Užkandžiais ir gėrimais rūpinasi ETM kavinė „Elektrinė“. Sėdimų vietų skaičius ribotas.

*Esant geram orui rekomenduojame pasirūpinti apsauga nuo saulės.

Informacija

Data:
2023-07-26
Laikas:
20:00 - 23:00
Renginių kategorija:

Organizatorius

ETM
Skip to content