Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ETM gyvai | DJ SAGA ir SampL1n stogo terasoje

2023-06-21, 20:00 - 23:00

Energingi trečiadieniai – savaitės vidurį pasitikite gyvos muzikos koncertuose buvusios elektrinės stogo terasoje. Įspūdingos sostinės panoramos fone susipažinsime su lietuvių ir užsienio muzikantų kūryba, akustine, alternatyvia, elektronine ir gyva muzika.

Šiuolaikinės muzikos ritmai nuskambės industrinėje elektrinės aplinkoje, besileidžiančiai saulei nušviečiant Vilniaus senamiestį.

Renginių pradžia – 20.00 val.

Muziejus užsidaro 23.00 val.

Renginiai nemokami.

Birželio 21 d. koncertų serija startuos su DJ Saga. Miksuoti šokių muziką juostiniais magnetofonais Saga pradėjo dar 1986 m. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs groti plokštelėmis, jis vedė muzikines radijo ir TV laidas, rašė straipsnius apie elektroninės muzikos ideologiją.

Savo fonotekoje Saga yra sukaupęs įvairios elektroninės muzikos nuo reggae, dub, chillout iki nu breaks, techno, psy transo ir hardcore. Į programą DJ Saga gali įpinti ir senesnius KLF, „Prodigy“, „Chemical Brothers“, „Underworld“ ir „Daft Punk“ kūrinius.

Kartu su juo pasirodys būgnininkas SampL1n – šiemet per Gatvės muzikos dieną susigrojęs duetas toliau eksperimentuoja iš juostų grojamą muziką derindamas su gyvu būgnų skambesiu.

Daugiau muzikos – čia.

Užkandžiais ir gėrimais rūpinasi ETM kavinė „Elektrinė“. Sėdimų vietų skaičius ribotas.

*Esant geram orui rekomenduojame pasirūpinti apsauga nuo saulės.

Informacija

Data:
2023-06-21
Laikas:
20:00 - 23:00
Renginių kategorija:

Organizatorius

ETM
Skip to content