Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ETM Gyvai | KooperatiV

2023-08-02, 20:00 - 23:00

Energingi trečiadieniai – savaitės vidurį pasitikite gyvos muzikos koncertuose Energetikos ir technikos muziejaus, buvusios elektrinės stogo terasoje. Įspūdingos sostinės panoramos fone susipažinsime su lietuvių ir užsienio muzikantų kūryba, akustine, alternatyvia, elektronine ir gyva muzika.

Renginių pradžia – 20.00 val.

Muziejus užsidaro 23.00 val.

Renginiai nemokami.

Rugpjūčio 2 d.KooperatiV – 18-metis elektroninės muzikos (EDM/SYNTHWAVE) kūrėjas iš Vilniaus. KooperatiV muzikos mokosi Vilniaus B. Dvariono muzikos mokykloje. Elektroninę muziką pradėjo kurti prieš 4 metus, o prieš metus pradėjo dalyvauti pogrindiniuose koncertuose. Jaunasis talentas daugiausia rašo instrumentines kompozicijas, tačiau gyvuose pasirodymuose anglų kalba sudainuoja ir vieną kitą savo dainą.

KooperatiV yra išleidęs 3 EP ir 2 albumus, kurių galima pasiklausyti „Spotify“. Atlikėjas yra išleidęs ir CD, kurį galima įsigyti koncertuose.

Energetikos ir technikos muziejaus stogo terasoje KooperatiV gros rugpjūčio 2 d., nuo 20 val. Įkvėpimo jis semiasi iš Deadmau5 ir Carpenter Brut. Žinutė nuo atlikėjo: „Kviečiu elektroninės muzikos mėgėjus. Bus geras vakaras ir „tūc, tūc, tūc“ muzika“.

Užkandžiais ir gėrimais rūpinasi ETM kavinė „Elektrinė“. Sėdimų vietų skaičius ribotas.

*Esant geram orui rekomenduojame pasirūpinti apsauga nuo saulės.

Informacija

Data:
2023-08-02
Laikas:
20:00 - 23:00
Renginių kategorija:

Organizatorius

ETM
Skip to content