Skip to content

I. Bendra informacija

Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus apsilankymui Energetikos ir technikos muziejuje (toliau – ETM). Bilietus galima įsigyti  Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumos Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugas bei kreditines korteles.

II. Bilietų įsigijimo taisyklės

Lankytojas, pirkdamas bilietą internetu, privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiama paslaugą, datą, lankytojų kategorijas ir bilietų kiekį.

Vaikai nuo 0 iki 6 metų ETM lankosi nemokamai.

Pasirinkus bilietus, lankytojas privalo suvesti savo duomenis, kurių reikalauja Sistema ir kurie renkami, kad bilietas būtų atsiųstas, patikrina krepšelio informaciją, įsitikina, kad ji teisinga. Įsigydamas bilietus lankytojas sutinka su bilietų įsigijimo ir naudojimo sąlygomis.

Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra. Ji bus atsiųsta lankytojo nurodytu el. paštu kartu su e-bilietais.

Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.

Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai nurodytu elektroniniu paštu.

III. Bilietų naudojimo taisyklės

Lankytojai į muziejų ar renginį muziejuje įleidžiami tik pateikus galiojantį bilietą, įsigytą muziejaus kasoje arba internetinėje svetainėje www.etm.lt/informacija-lankytojams/

Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į muziejų, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam kodui atversti.

Bilietas galioja tik jame nurodytam apsilankymo tikslui ar renginiui konkrečią datą ir laiką. Lankytojas, išėjęs iš zonos, kuriai taikomas muziejaus bilietas, antrą kartą su tuo pačiu bilietu nėra įleidžiamas.

Jei bilietas įsigytas su nuolaida, kontrolės vietoje lankytojas privalo pateikti asmens dokumentą arba kitą teisę į nuolaidą liudijantį dokumentą. Jeigu lankytojas tokio dokumento pateikti negali, lankytojas privalo sumokėti kainos skirtumą muziejaus kasoje tarp standartinės bilieto kainos ir kainos bilieto su nuolaida.

Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas.

Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki apsilankymo muziejuje ar renginio pabaigos.

Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar renginys neįvyko dėl ETM kaltės.

Jei renginys neįvyko dėl ETM kaltės, kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą. Jei renginys neįvyko dėl ETM kaltės, pinigai už internetu pirktus bilietus grąžinami pateikus prašymą el. p. [email protected] su visomis pirkimo detalėmis.

Kontaktai

Privatumo politika

Skip to content