Skip to content

FILMAVIMAI

FILMAVIMO PASLAUGOS SUTEIKIMO TVARKA ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUJE

  • Asmenys, pageidaujantys gauti Energetikos ir technikos muziejaus daiktų (eksponatų, dokumentų, leidinių) ar patalpų fiksacijos paslaugą, užpildo „Energetikos ir technikos muziejaus daiktų ar patalpų fiksacijos paslaugos užsakymo lapą“.
  • Asmenys, pageidaujantys filmuoti muziejaus daiktus ir patalpas savo asmeninėms (ne komercinėms) reikmėms, įsigyja muziejaus bilietus.
  • Asmenys, pageidaujantys muziejaus darbo metu filmuoti muziejaus patalpose (vestuvės, krikštynos ir kitos proginės šventės, asmeninės/grupinės fotosesijos, fotosesijos komerciniams leidiniams, reklamai ir pan.), privalo užpildyti užsakymo lapą, įsigyti muziejaus bilietus be nuolaidos ir apmokėti paslaugą – 30 Eur/val. Dėl filmavimo paslaugų ir kainodaros Virsmo salėje, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.
  • Asmenys, pageidaujantys muziejaus darbo metu filmuoti muziejaus patalpose komerciniais tikslais (kino arba televizijos filmams, įmonių, firmų reprezentacijoms, leidiniams su specialia papildoma įranga (apšvietimas, ventiliatoriai, dekoracijos, ritės ir pan.), privalo įsigyti muziejaus bilietus be nuolaidos ir apmokėti paslaugą – 60 Eur/val.
  • Filmavimui, truksiančiam ilgiau nei 3 val. arba vyksiančiam ne muziejaus darbo metu, sudaroma atskira paslaugos teikimo sutartis.
  • Daiktų ir patalpų fiksacijos paslaugos suteikimo tvarka.

Susidomėjote? Kreipkitės [email protected] arba telefonu (+370 5) 234 0420.

Skip to content