Skip to content

Tarptautinis akordeono festivalis: ETM skambės „Sounds of feeling trio“ ir LMTA ansambliai

Lapkričio 11 ir 17 d. Energetikos ir technikos muziejuje skambės Tarptautinis akordeono festivalis VILNIUS 2021. Jo metu koncertuos „Sounds of feeling trio“ ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Akordeono katedros ansambliai.

Ansamblį „Sounds of feeling trio“ sudaro trys akordeonistai: Gytis Kaušius, Tautvydas Malukas ir Aidas Kvetkauskas. Trio – artimų draugų užgimęs noras netradiciniams muzikos atradimams, eksperimentams ir kūrybinių minčių išlaisvinimui. Atlikėjų ekspresyvumas ir laisvės pojūtis klausytojams leis išgyventi įvairiausias emocines būsenas ir pajusti atlikėjų energiją bei meilę muzikai.

Lapkričio 11 d. koncerto programoje – muzika, kurioje gilūs džiazo garsai ir ritmas susijungia su lyriškumu apipintais pop muzikos posūkiais. Michaelo Jacksono „Bad“ versija adaptuota trims akordeonams, o jautri, įtraukianti Junchi Dengo muzikinė harmonija kūrinyje „Sail“ nukels į grėsmingos jūros pažintį šalto rytmečio laiku.

Lapkričio 17 d. muziejuje koncertuos LMTA Akordeono katedros ansambliai. Jų programoje – klasikinė, virtuozinė, šiuolaikinė, moderni muzika akordeonui bei transkripcijos.

Tarptautinis akordeono festivalis VILNIUS 2021 vyks spalio 27 – lapkričio 19 dienomis Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salėje, LMTA bei Energetikos ir technikos muziejuje.

Renginiai nemokami.

Dalyvavimas – tik galimybiu pasu.

Išsami programa – festivalio tinklalapyje.

Skip to content