Skip to content

NUOTOLINĖS EKSKURSIJOS

„Apsišviesk! Taip veikia elektrinė“

45 min.

Nuotolinė ekskursija vedama Microsoft Teams“ platformoje. Jos metu susipažinsite su autentiška išlikusia pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įranga, pažinsite jos istoriją ir svarbą Vilniaus miesto modernėjimui.

Su ETM gidu pasivaikščiosite ne tik įprastose Energetikos ekspozicijos vietose – šiuolaikinės technologijos leis apžiūrėti net ir tokius kampelius, kurių plika akimi pamatyti negalime.

„Nuo auksakalių cecho iki lazerių pramonės“

45 min.

Ekskursijos Microsoft Teams“ platformoje metu kartu su ETM gidu pasivaikščiosite per du aukštus išsidėsčiusioje muziejaus Pramonės ekspozicijoje. Išgirsite Vilniaus miesto industrializacijos istoriją, akcentuojant svarbiausius XIX-XX a. istorijos taškus, įvykius ir procesus, sužinosite, kaip industrializacija pakeitė miesto veidą, ūkį, kasdienį gyvenimą, miestiečio buitį. Susipažinsite su svarbiausiomis Vilniaus miesto pramonės šakomis, įmonėmis ir jų gaminama produkcija.

Ekskursijos ir edukacijos užsakomos antradieniais–sekmadieniais nuo 10:00 iki 18:30 tel. (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected].

Skip to content