Skip to content

Apie mokslą smagiai ir įdomiai – savaitgalis ETM

Šį savaitgalį Energetikos ir technikos muziejuje netrūks įdomių veiklų ir ekskursijų. Kviečiame apsilankyti ir kokybiškai praleisti laiką kartu.

„Visata stiklainyje“ – edukacinė programa apie astronomiją, dangaus kūnus ir žmones, dirbančius kosmose. Jos metu sužinosite įdomių faktų apie mūsų kaimynines planetas, palydovus ir keliones į kosmosą. Kuo įžymūs Belka ir Strelka? Kiek kainuoja astronauto kostiumas? Kaip susitepti sumuštinį Tarptautinėje kosminėje stotyje? Ir, svarbiausia, – kaip tapti astronautu?

Į užsiėmimus nepamirškite atsinešti stiklainį – edukacijos metu jį paversime į Paukščių Tako galaktiką.

Edukacija vyks sekmadienį 16 val.

 

Nuo kosmoso platybių keliaukime į technologijų pasaulį. Smalsiausius muziejaus lankytojus kviečiame į naujausią muziejaus edukacinę programą „3D skenavimas: skaitmeninė dimensija“. Edukacijos metu lankytojai bus supažindinami su 3D skenavimo principais ir panaudojimo būdais. Praktinėje dalyje dalyviai turės galimybę nuskenuoti savo veidą ir atsidurti skaitmeninėje erdvėje!

Edukacija vyks šeštadienį ir sekmadienį 12 val.

Daugiau informacijos rasite čia

Chemijos entuziastus kviečiame apsilankyti Kiuri dirtuvėse ir atlikti įdomius mokslinius eksperimentus. Smagūs užsiėmimai skirti šeimai ir visiems, besidomintiems cheminiais elementais, jų savybėmis ir įdomiuoju medžiagų mokslu.

Savaitgaliais 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 ir 17.30 val.

Daugiau informacijos rasite čia

Istorijos, inžinerijos ir meno žinovus skatiname atvykti į ekskursijas parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“. Parodą sudaro kelios dešimtys didžiųjų, mažesniųjų, interaktyvių eksponatų ir žymiausių da Vinčio kūrinių reprodukcijos. Čia sužinosite negirdėtų faktų apie vieną iškiliausių Renesanso epochos mąstytojų ir išradėjų.

Ekskursijos vyksta kas valandą nuo 11 val. lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Ekskursijos – už bilieto kainą. Parodos lankymo kainą sudaro muziejaus lankytojo bilietas +3,50 Eur.

Edukacijos – už bilieto kainą +2 Eur.

Muziejaus darbo laikas: II–VII 10.00–18.30 val.

Skip to content