Skip to content

„Atrask save energetikoje“ su Robertu Petrausku ir #EnergySmartSTART

Registruokite savo klasę į š. m. balandžio 17 d. (trečiadienį) Lietuvos energetikų dienos proga vyksiančią interaktyvią pamoką „Atrask save energetikoje“.

Pamokos metu kartu su žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėju Robertu Petrausku ir #EnergySmartSTART edukacinių programų vadove Vaiva Rutkauskaite pažvelgsime į energetikos sektorių naujai ir papasakosime netikėtų dalykų. Kiekvienas galės patirti, kokia yra šiuolaikinė energetika, o energetikos sektoriaus profesijas pristatys įvairūs profesionalai, bus galima sužinoti, kur studijuoti ir pasivaikščioti virtualiose ekskursijose po energetikos objektus.

Pamokų tvarkaraštis:

9.00 val. 5–8 klasių moksleiviams. Registracija

11.00 val. 9–12 klasių moksleiviams. Registracija

Renginys vyks Energetikos ir technikos muziejuje gyvai bei nuotoliu. Muziejaus gidai organizuos mokslo mugę, kurioje moksleiviai išbandys Tesla ritę, Van de Graaffo generatorių, pasigamins saulės jėgainę, elektros bateriją, susipažins su 3D spauda ir elektros fundamentais. Tai – jau 132-oji Lietuvos energetikų diena!

Mokytojai, padėkite moksleiviams atrasti save energetikoje! Paskatinkite juos dalyvauti interaktyviose pamokose. Daugiau informacijos ir registracijos formas rasite renginio organizatoriaus #EnergySmartSTART puslapyje.

Primename, kad Energetikos ir technikos muziejuje galite apsilankyti ir edukacijose apie atsinaujinančią energetiką, #EnergySmartSTART klasėje. 6–11 kl. moksleiviams skirtų užsiėmimų metu mokomasi ir diskutuojama apie atsinaujinančius energijos išteklius ir žmogaus poveikį aplinkai. Žinias pasitikriname „Kahoot!“ protmūšyje ir gamindami veikiančią mini saulės jėgainę. Edukacinė programa sukurta Energetikos ir technikos muziejui bendradarbiaujant su energetikos bendrove „Ignitis grupė“. Ji prieinama ir nuotoliniu būdu bei yra nemokama.

Į edukacines programas registruokitės tel. (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected].

#EnergySmartSTART

Skip to content