Skip to content

Atviras kvietimas menininkams

Energetikos ir technikos muziejus skelbia atvirą kvietimą ir kviečia įvairių sričių menininkus eksponuoti savo kūrybą išskirtinėse muziejaus erdvėse.

Muziejus įsikūręs industrinio paveldo objekte – pirmosios viešosios Vilniaus miesto elektrinės gamybinėse patalpose ir savo autentiška estetika išsiskiria iš kitų ekspozicinių erdvių sostinės centre. Savo kūrybą čia rodantys menininkai taip pat gali priimti nestandartinius ekspozicinius sprendimus.

„Kita energija“. Vyto Nomado nuotr.

Parodas muziejuje jau yra rengę menininkai Petras Lincevičius, Vidmantas Jusionis, Ieva Juršėnaitė, Danas Aleksa, Agnė Kišonaitė, Algimantas Aleksandravičius, Inga Dinga ir kūrėjai iš užsienio. Ankstesnių parodų galerijos – čia.

Muziejuje gali būti eksponuojami tiek pavieniai kūriniai, tiek jungtinės parodos, instaliacijos, rengiami performansai. Muziejus suteikia nemokamas erdves ir pristatymą socialiniuose tinkluose.

Ieva Juršėnaitė „Laukinės gamtos šuolis“. Andrej Vasilenko nuotr.

Paraiškoje prašome pateikti išsamų parodos idėjos ir koncepcijos aprašymą; parodos vizualinę medžiagą (nuotraukas, vaizdo įrašus, eskizus ar kita); pageidaujamą parodos eksponavimo datą ir trukmę. Minimalus parodos eksponavimo laikotarpis – 1 mėnuo.

Petras Lincevičius „Laiko skaičiavimas rožiniu smėliu“

Menininkų laiškų laukiame iki birželio 30 d. el. paštu [email protected].

Virtualus turas po muziejų – čia

Skip to content