Skip to content

„Elektrinė“ skelbia atvirą kvietimą atlikėjams

Energetikos ir technikos muziejaus stogo terasoje visą vasarą vyko koncertai, kuriuose pasirodė atlikėjai iš Ukrainos, Italijos, jauni bei jau žinomi kūrėjai, pristatyti du albumai, tarp kurių – ir naujo žanro, epic-cinematic pop, albumas. Elektrinė skelbia naują atvirą kvietimą atlikėjams.

Artėjant šaltajam sezonui koncertai kelsis į muziejaus vidų – industrines pirmosios Vilniaus elektrinės patalpas, kuriose veikia naujai įsikūrusi kavinė „Elektrinė“.

„Mylėti‘s“ ETM stogo terasoje. Nojaus Miškinio nuotr.

Nuo birželio muziejaus stogo terasoje pasirodė: Justės Kraujelytė ir Domibu, atlikėjas ir fotomenininkas Make Like a Tree, multiintrumentalistė Gaia Mobilij, elektroninės muzikos kūrėjas KooperatiV su ugnies šou, grupė „Morėsakys“, duetai „Sun Francisco“ ir „Komforto zona“, dainininkė Agnė Buškevičiūtė pristatė epiško skambesio debiutinį albumą „New Start“.

Šį rudens sezoną sceną statysime Katilų salėje, į kurią kviečiame atlikėjus, muzikus, bardus, instrumentalistus ir kitus garso menininkus – pristatyti savo kūrybą bei pasirodyti naujoje renginių platformoje. Muziejus atviras įvairaus žanro ir stiliaus kūrėjams bei menininkams.

Paraiškų laukiame iki spalio 9 d. el. paštu [email protected]. Laiške prašome nurodyti atlikėją ar grupę, pristatyti numatomą programą ir prisegti kūrybos pavyzdžių. Daugiau informacijos – [email protected].

Koncertų galerija: čia ir čia.

Virtualus muziejaus turas – čia.

 

 

Skip to content