Skip to content

ETM prieigose – instaliacija „The EGGzistence“

Šv. Velykos prasmingai: nuo balandžio 6 d. Energetikos ir technikos muziejaus prieigose pamatykite instaliaciją „The EGGzistence“, kurią pernai sukūrė „burnerių“ bendruomenė „Lithuanian Burners“.

Ką pamatyti ❓ „The EGGzistence“ – instaliacija apie pasaulio sukūrimą. Instaliacija prie ETM švies kiekvieną dieną (ir naktį) iki birželio 18 d. Renginių metu joje uždegsime ugnį, kuri šoks muzikos ritmais – pirmasis jų vyks jau šį ketvirtadienį.

Ką nuveikti ❓ Balandžio 6 d. „Amber Burn“ bendruomenė muziejuje rengs bičių vaško lipdymo, kiaušinių marginimo dirbtuves, senų knygų mainus, planuos vasaros renginį. Vakarinio susitikimo metu 19 val. bus aptariama, kaip įsigyti bilietus į JAV Black Rock dykumoje vykstantį alternatyvaus meno festivalį „Burning Man“.

Romano Kielos, „Amber Burn‘22“ nuotraukos

Ką sužinoti ❓ Manoma, kad Perkūnas (mitologijoje dar vadinamas Perūnu) sukūrė pasaulį padėjęs kiaušinį, iš kurio išsirito ugnis ir taip buvo sukurta viso pasaulio gyvybė. „The EGGzistence“ simbolizuoja pasaulio gimimo akimirką ir kviečia patirti amžinąją ugnį per kūną – jaučiant jos šilumą, stebint pagal egzistencines natas šokančias liepsnas ir pasineriant į meditacinį būvį bei atrandant savo vidinę ugnį. Kiaušinio lizdo kūrimas apjungs Vilniaus miesto bendruomenę bendrai kūrybai.

Instaliacijos kūrėjai.

Dress code: spalvinga apranga. Renginį filmuos LRT PLIUS laida „Fokusas“.

Instaliacija yra „Amber Burn‘22“ Art Grants dalis.

Skip to content