Skip to content

ETM sveikina su artėjančiomis šventėmis

Energetikos ir technikos muziejaus komanda linki gražių artėjančių švenčių. Šie metai mums buvo nepaprasti – laikas, kai istorijos aidai skambėjo ne vien istorinėje elektrinėje, bet ir monumentalioje Liepkalnio vandens saugykloje.
 
Kūčių išvakarėse muziejuje Jūsų laukia įdomūs moksliniai užsiėmimai ir interaktyvios parodos. Šeštadienį, gruodžio 23 d. muziejuje vyks:
◾ Ekskursijos parodoje„Leonardo da Vinčio mašinos“. Parodoje galima išvysti žymiausias L. da Vinčio kūrinių reprodukcijas, tarp kurių – „Mona Liza“, „Pasaulio gelbėtojas“ bei „Paskutinė vakarienė“. – 11.00, 13.00, 15.00 val. lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
◾ „Visata stiklainyje“ – užsiėmimo metu pažinsite mūsų kaimynines planetas, sužinosite kiek palydovų turi Saturnas ir kaip James Webb kosminis teleskopas keičia mūsų supratimą apie visatą. (Į užsiėmimus atsineškite norimą stiklainį, kurį edukacijos metu paversime Paukščių Tako galaktika). – 14 val.
◾ „Fotografija: pasaulis degtukų dėžutėje“ – užsiėmimuose susipažinsite su „Pinhole“ fotografijos veikimo principais bei turėsite galimybę pasigaminti veikiančius fotoaparatus iš degtukų dėžutės. Pamatykite patys, kaip pasaulis atsiduria mažoje degtukų dėžutėje! – 16 val.
◾ Moksliniai eksperimentai Kiuri dirbtuvėse – smagūs užsiėmimai skirti šeimai ir visiems, besidomintiems cheminiais elementais, jų savybėmis ir įdomiuoju medžiagų mokslu. – 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 val.
◾ „3D skenavimas: skaitmeninė dimensija“ – edukacinė programa, kurios metu supažindinama su 3D skenavimo principais ir panaudojimo būdais. Nuskenuokite savo atvaizdą ir pasinerkite į skaitmeninę erdvę! – 13 val.
*Ekskursijos – už bilieto kainą. Parodų lankymo kainą sudaro muziejaus lankytojo bilietas +3,50 Eur.
*Edukacijos – už bilieto kainą +2 Eur.
PRIMENAME: valstybinių švenčių metu muziejus nedirba. Dieną prieš valstybinę šventę (gruodžio 23 d.) dirba iki 17.30 val. Linkime energingų artėjančių Kalėdų!
Skip to content