Skip to content

Europos judumo savaitė – judėk į muziejų tvariai

Rugsėjo 16 d. prasideda Europos judumo savaitė. Ta proga Energetikos ir technikos muziejus skelbia konkursą „Facebook“ paskyroje – įrašo komentaruose parašykite, kokiu aplinkai draugišku būdu atvyksite į muziejų ir laimėkite apsilankymą ETM dviem. Nugalėtojus skelbsime rugsėjo 22 d., kuri yra Tarptautinė diena be automobilio.

Kvietimą apsilankyti muziejuje taip pat laimės turnyro „Judėk laisviau“ dalyviai, kurie rugsėjo 16 d., 16 val. susirinks Baltojo tilto sporto aikštyne. Čia pat, fanų zonoje, bus galima stebėti ir Europos krepšinio čempionato pusfinalius.

Europos judumo savaitės taurės turnyrą ves daug kam pažįstamas „krepšinio balsas“. Turnyro metu galėsite išbandyti jėgas krepšinio (3×3), tinklinio (2×2) bei baudų ir tritaškių metimo varžybose. Prie turnyro prisijungė ir šį sportą išbandyti kviečia spikeball entuziastai.

Europos judumo savaitė yra didžiausią tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 d. ir skaičiuojanti jau daugiau nei du dešimtmečius. Jos metu vilniečiai ir kitų Lietuvos miestų gyventojai kviečiami dalyvauti įvairiuose šiai savaitei skirtuose renginiuose ir akcijose. Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.

Renginį organizuoja Aplinkos ministerija.

Skip to content