Skip to content

Gruodžio 9–10 d. ETM – Kalėdų Pop Up

Jau antrus metus Energetikos ir technikos muziejuje vyks Kalėdų Pop Up. Gruodžio 9–10 d. muziejus bus atviras lankymui nemokamai, kvies į ekskursijas po Virsmo salę, parodą „Leonardo da Vinčio mašinos“, mokslinius eksperimentus, geriausi lietuvių dizaineriai pristatys savo kūrybą.

popup.lt yra lietuvių dizainerių platforma, pristatanti geriausių dizaino menininkų kūrybą. Aktualiausi mados, juvelyrikos, namų interjero kūrėjai, skonių meistrai – Kalėdų Pop Up – tai renginys, kuriame rasite aukštos kokybės dizainą, kokybišką muzikinį skambesį, gyvus pokalbius, dirbtuves ir, svarbiausia, Kalėdinę atmosferą.

Monikos Pietarytės, organizatorių nuotr.

Interaktyvioje parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“ sužinosite apie Renesanso epochos genijų, tačiau ne vien apie jo meninę kūrybą – da Vinčis buvo daugelio, šiandien naudojamų technologijų, pirmųjų dizainų autorius. Pavyzdžiui, rutuliniai guoliai yra esminiai komponentai beveik visų tipų mašinose – nuo kompiuterių kietųjų diskų, riedlenčių iki automobilių ir pramoninių mašinų. Jų principas iš esmės nepakito nuo da Vinčio laikų.

Ekskursijos vyks šeštadienį ir sekmadienį kas valandą: 11, 12, 13, 14, 15, 16 ir 17 val.

„Leonardo da Vinčio mašinos“, ETM nuotr.

Sugroti žaibais – kuo šis unikalus Nikolos Teslos išradimas (Energetikos ir technikos muziejuje – dar ir instrumentas) prisidėjo prie technologijų, kurias šiandien nešiojame dizainerių sukurtuose džemperiuose?

Kalėdų Pop Up metu, apsilankykite lietuvių architektų Justino Dūdėno ir Jurgio Dagelio suprojektuotoje ekspozicijoje – Virsmo salėje. Joje išbandysite daugiau nei dvi dešimtis interaktyvių iššūkių, generuosite atsinaujinančią energiją ir sužinosite naujausias prognozes apie tai, kaip gyvensime ateityje.

Ekskursijos + Tesla šou vyks šeštadienį ir sekmadienį: 10.15, 11.45, 13.30, 15.00 ir 16.45 val.

Virsmo salė

popup.lt platforma jau aštuntus metus vienija aktualiausius vietos dizainerius ir jų kūrybą. Į Lietuvos rinką 2015 m. popup.lt įžengė kaip maištininkai, pristatydami visuomenei dar negirdėtą pop-up renginio formatą. popup.lt platformos kūrėjus ypatingai džiugina, kad pop-up stilistikos renginių atsiranda vis daugiau. Tai tik įrodo, kad gyventojai labiau vertina vietinę kūrybą bei dizaino unikalumą. popup.lt – unikali vieta, pristatanti daugybę kylančių menininkų, o gyvybinga vietos kūrėjų bendruomenė kasmet plečiasi.

Renginio metu unikalios muziejaus erdvės pulsuos kūrybinga energija, kurią kurs dizaineriai, muzikantai, menininkai ir patys lankytojai kartu. Daugiau informacijos – popup.lt.

Muziejaus lankymas nemokamas.
Ekskursijų kaina – 3,50 Eur/asm.
Muziejaus darbo laikas: 10.00–18.30 val.

Skip to content