Skip to content

Į Energetikos ir technikos muziejų atkeliavo meninė instaliacija iš elektronikos atliekų

Spalio 1 dieną Energetikos ir technikos muziejaus Turbinų salę papuošė menininkės Agnės Kišonaitės šviečianti erdvinė instaliacija iš smulkiosios elektronikos atliekų – „Senai elektronikai – naują skrydį!”, kurta bendradarbiaujant su Elektronikos platintojų asociacija (EPA).

Į 2,5 metrų kraštinę turintį kubą sumontuotos sniegenos, zylės, varnos, kuosos ir balandžiai sukurti iš įvairiausios smulkiosios elektronikos atliekų: mobiliųjų telefonų, įskaitant pačius seniausius ir naujausius modelius, planšečių, ausinių, barzdaskučių, lygintuvų, ventiliatorių, elektroninių žaislų ir kitokių prietaisų. Smulkiąją elektroniką projektui surinkti padėjo Lietuvos gyventojai.

Iki šiol ši instaliacija puošė Vingio parko prieigas, o nuo spalio mėnesio elektroniniai paukščiai nutūpė senosios Vilniaus elektrinės Turbinų salės palubėje.

Menininkės Agnės Kišonaitės kartu su EPA siunčiama žinutė: jei nesi abejingas grožiui ir aplinkosaugai, suteik senai elektronikai naujus sparnus ir naują skrydį!

Energetikos ir technikos muziejus su džiaugsmu sutiko prisidėti prie šios prasmingos aplinkosauginės žinutės sklaidos, suteikdamas žinomos menininkės instaliacijai naują skrydžio vietą.

Instaliacija Energetikos ir technikos muziejuje bus eksponuojama iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Projekto iniciatorius: Elektronikos platintojų asociacija (EPA)
Projekto autorė: Agnė Kišonaitė –> agneart.com

Skip to content