Skip to content

Iki birželio 25 dienos ETM veiks Justo Gudeikos fotoinstaliacija „Laiko suvokimas sąmonės būsenų kontekste“

Naujoje Energetikos ir technikos muziejaus ekspozicinėje erdvėje, Pramonės salėje gegužės 28 dieną, antradienį, atidaryta Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno magistranto Justo Gudeikos fotoinstaliacija „Laiko suvokimas sąmonės būsenų kontekste“ (darbo vadovas prof. Alvydas Lukys).

Kaip teigia autorius, „darbu kalbama apie sąmonės būsenos kaitą, kuri yra tiesioginė pasekmė mūsų naujos, netikros technologinės aplinkos, ir kaip tai keičia mūsų laiko suvokimą ir jo patyrimą. Šis netikrumo abstraktumas mus verčia spekuliuoti apie ateitį, kuomet viskas dabar yra netikra, lieka tik viltis dėl ateities, bet technologijos ir jų primetama ideologija, per kurią prarandame tikrumo pojūtį, verčia mus nebepasitikėti viltimi – nebesuprantame, ar tas vilties jausmas yra mūsų, ar suformuotas naujųjų laikų ideologijos.“

Daugiau apie autorių ir jo darbus:
https://www.mortality-check.com/justasgudeika
https://www.instagram.com/justisgud/

Fotoinstaliaciją apžiūrėti galima iki birželio 25 dienos.

Tai – pirmasis kūrinys, apsigyvenęs naujoje ETM ekspozicinėje erdvėje, skirtoje laikinoms meninėms instaliacijoms. Ateityje galimybę eksponuoti savo darbus šioje ypatingoje erdvėje tikimasi suteikti ir daugiau jaunųjų bei jau pripažintų menininkų.
Kontaktas pasiteiravimui: [email protected]

Laukiame jūsų!

Skip to content