Skip to content

Jau galima užsisakyti virtualias ekskursijas Energetikos ir technikos muziejuje

Kviečiame užsisakyti ETM virtualias ekskursijas savo bičiulių kompanijai, darbuotojų kolektyvui ar auklėtiniams.

„Apsišviesk! Taip veikia elektrinė“ – virtualus pasivaikščiojimas su ETM gidu po pirmosios miesto elektrinės gamybines patalpas, pažintis su jos veikimo principais, šimtamete istorija ir reikšme Vilniaus modernizacijai. Su ETM gidu virtualiai pasivaikščiosite ne tik įprastose Energetikos ekspozicijos vietose – šiuolaikinės technologijos leis apžiūrėti net ir tokius kampelius, kurių plika akimi pamatyti negalime.

„Nuo auksakalių cecho iki lazerių pramonės“ – virtualus apsilankymas per du aukštus išsidėsčiusioje Pramonės ekspozicijoje lydint ETM gidui, pasakojančiam Vilniaus pramonės istoriją nuo cechų įsikūrimo iki šiuolaikinės lazerių industrijos. Ekskursijos metu išgirsite Vilniaus miesto industrializacijos istoriją, akcentuojant svarbiausius XIX-XX a. istorijos taškus, įvykius ir procesus, sužinosite, kaip industrializacija pakeitė miesto veidą, ūkį, kasdienį gyvenimą, miestiečio buitį. Susipažinsite su svarbiausiomis Vilniaus miesto pramonės šakomis, įmonėmis ir jų gaminama produkcija.

Ekskursijos vedamos Microsoft Teams platformoje.
Trukmė – 45 min
Grupės dydis – iki 30 dalyvių

Kaina – 30 €

 

Ekskursijos užsakomos pirmadienį–penktadienį nuo 10:00 iki 18:30 tel. (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected]

Projektą remia:

 

 

Skip to content