Skip to content

Justas Petryla – akustinis koncertas ETM stogo terasoje

Akustinis koncertas Vilniaus panoramos fone – ateinantį pirmadienį, birželio 12 d., 20 val. kviečiame į ETM stogo terasą, kurioje pasirodys atlikėjas ir inžinierius Justas Petryla.
J. Petryla save vadina kuriančiu inžinieriumi, kurio kalba yra muzika. Akustinio koncerto metu jis su klausytojais dalinsis daugiau nei dešimtmetį kauptais kūriniais, istorijomis ir momentais, kuriuos, kaip jis sako, apgroti bei įprasminti padeda gitara.
„Pasivaikščiosime „Gedimino Avenue“, aptarsime „Moteris“, sugrįšime į vaikystę pažiūrėti, kaip laikosi „Mažas berniukas“, sentimentaliai apžvelgsime gimtojo miesto „Šiauliai“ aktualijas ir dar daug kitų grotų ir negrotų istorijų, – pasakojo J. Petryla. – Esu dainas kuriantis inžinierius. Muzika man yra būdas bendrauti – parodyti emocines patirtis, išsakyti jausmus. Gitara padeda „apgroti“  kylančias istorijas, momentus. Per daugiau nei 10 metų kūrybos prisikaupė kūrinių, kuriuos noriu papasakoti“.
Renginio metu mėgausimės muzika, gėrimais, užkandžiais, desertais ir įspūdinga Vilniaus panorama. Maistu rūpinsis ETM kavinė „Elektrinė“.
Pradžia – 20.00 val.
Renginio trukmė – 3 val.
Muziejus užsidaro 23.00 val.
Renginys nemokamas.
*Esant geram orui rekomenduojame pasirūpinti apsauga nuo saulės.
Skip to content