Skip to content

Energetikos ir technikos muziejuje – nemokamas grupių „Kedrostubùras“ ir „Pilnatys“ koncertas

DĖL ŠALYJE SKELBIAMO VISUOTINIO KARANTINO LAPKRIČIO 13 DIENOS KONCERTAS ATŠAUKIAMAS IR PERKELIAMAS Į 2021 METUS.

Lapkričio 13 d., penktadienį, Energetikos ir technikos muziejuje vyks Vilniaus miesto savivaldybės globojamas grupių „Kedrostubùras“ ir „Pilnatys“ koncertas.

Durys: 19:30
PILNATYS: 20.00
KEDROSTUBÙRAS: 21:00

KEDROSTUBÙRAS – kartu besimokiusių draugų grupė, kurianti džiazo improvizacijų ir alternatyvaus roko mišinį, arba, kaip patys įvardija, sea wave stiliaus muziką.
2018 m. jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas“ užėmė 3-ąją vietą, tų pačių metų vasarą pripažinta geriausia jauna Baltijos šalių grupe tarptautiniame konkurse „NOVUS“. 2019 m. birželį Kedrostubùras išleido debiutinį albumą „DEL“, apie kurį E. Visockaitė rašė: „Žodžiais žongliruojama taip pat laisvai kaip ir natomis. Nesusireikšminus ir nepretenzingai. Su geru humoro jausmu. Tinka ir šokt, ir siūbuot, ir tyvuliuot, kaip mokoma vienoje dainoje. Albume visko daug, o gyvai „Kedrostubùras“ gali pasiūlyti net dar daugiau. Nes kur kitur išgirsi eilutę „Ir kas kad išpyliau pilną puodą makaronų?“

GRUPĖS NARIAI:
Matas Saladžius (vokalas, gitara, klavišai)
Giedrius Paliliūnas (bosinė gitara)
Aistis Masiulis (bosinė gitara)
Maksimas Leontjevas (saksofonas, klavišai)
Pijus Grudė (būgnai)

PILNATYS – lo-fi, neo-psichodelikos ir soft-roko stilių muzikinis ketvertas iš Vilniaus, kurio skambesys kupinas šviesios nostalgijos, išieškoto keistumo ir meile persmelktos lyrikos. Grupę įkvepia lietuviškas pajūris, (taip greit!) bėgantis laikas ir kiti kasdienybės paradoksai.

Koncertas nemokamas, būtina registracija: https://forms.gle/bKp6mvTo6a3MJ1qf9

Skip to content