Skip to content

Kviečiame registruotis į Kultūros paso edukaciją „Linksmasis mokslas su Lietuvos himnu”

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga kviečiame į naujausią Kultūros paso programą!

„Linksmojo mokslo su Lietuvos himnu“ edukacijose moksleivių laukia neįtikėtina kelionė po taip gerai pažįstamus ir tuo pačiu dar niekada nepažintus pasaulius:

Kaip Lietuvos vardas buvo įrašytas į pasaulio istoriją? Ką nuostabusis riteris, tviskančiais šarvais, neša rankose savo išrinktajai? Ką apie mus kalba anapus balos? Kaip aguonos grūdelis apvertė milžino vežimą?

Kuo panašūs spalvų ir garsų pasauliai? Ką bendra turi vaivorykštė ir šviesoforas? Ką sustabdė raudona suknelė? Kodėl futbolininkai greitesni už krepšininkus? Kuo ypatingas kačiukas vardu Micius?

Ir dar daugybė kitų keistų ir išradingų klausimų ir žaidimų laukia kelionėje po mokslo, meno ir šiuolaikinių technologijų sintezės pasaulį, kuriame susijungia istorija ir muzika, fizika ir kalba, etika ir gamtos pažinimas, dailė ir informacinės technologijos, meilė savajam kraštui ir savęs pažinimas…

Edukacijos metu prakalbinsime rekordiškai daugiausiai ekspozicijų visame pasaulyje turėjusią instaliaciją „Tautiška giesmė“, kuri per 8 metus sulaukė jau per 250 tūkstančių lankytojų, o per daugiau nei 400 edukacijų prakalbinta jau virš 20 tūkstančių širdžių.

Edukacijas veda poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas, baigęs skulptūrą, fiziką, lietuvių filologiją, literatūrologiją, kultūros vadybos ir politikos studijas, kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus.

Moksleivių grupes kviečiame registruotis gruodžio 11, 18, 20 d. 12 arba 13 val.

Julius Žėkas +37062284489
HYMNOS.LT idėjos autorius ir projekto vadovas

Skip to content