Skip to content

Liepos 3 d. Atidaroma Adomo Vasiliausko-Shizmos šviesos paveikslų paroda-instaliacija „Devynerios suvokimo durys“

Įsibėgėjus vasarai, kviečiame trumpam pabėgti nuo vasarinio šurmulio ir užsukti į industrine vėsa alsuojantį Energetikos ir technikos muziejaus rūsį, kuriame liepos 3-ią dieną, 19 valandą, Muziejų nakties metu atidaroma Adomo Vasiliausko-Shizmos meno darbų paroda „Devynerios suvokimo durys“.

 

Tarpdisciplininio meno parodoje-instaliacijoje menininkas, naudodamasis mišria atlikimo technika (tradicinis ir skaitmeninis piešimas, skaitmeninis koliažas, fotografija, LED apšvietimas), žiūrovui kuria siurrealistinę kelionę po dvasinius slėpinius. Instaliacijos-paveikslai keičia spalvas tarsi chameleonai, ir kiekvienas toks pasikeitimas suteikia kūriniui vis naujų savybių. Kiekvienas kūrinys – lyg durys į vieną iš suvokimų ir kviečia į tą patį paveikslą žiūrėti per skirtingos spalvos akinius.

 

Pasak autoriaus, ši paroda yra ir bandymas reflektuoti tai, kas įvyko 2020 metais: didelė dalis darbų gimė prasidėjus pandemijai ir karantinui. Galbūt ne vienas šiuose darbuose atpažins asmeninius išgyvenimus ir įžvalgas, patirtas ir atrastas gyvenant pandeminiu laikotarpiu.

 

Kviečiame drąsiai atrasti ir praverti visas devynerias suvokimo duris, įsikūrusias muziejuje!

 

Paroda veiks liepos 3–rugpjūčio 1 dienomis.
Įėjimas į parodos atidarymą laisvas. Parodos lankymas kitomis dienomis – įsigijus muziejaus lankytojo bilietą.

Skip to content