Skip to content

Muziejuje kuriama grojanti 3D gitara

Energetikos ir technikos muziejaus gidas-edukatorius Karol Mikelevič, sukūręs edukaciją „3D skenavimas: skaitmeninė dimensija“, spausdina 3D elektrinę gitarą. Viso spauda užtruks 150 valandų, bus sunaudota apie 3 kg plastiko. Tuomet ji bus perduota į korpusą įmontuoti muzikines dalis.

„Teko nemažai sužinoti apie gitaras. Pasirodo, viena styga yra įtempta tiek, kad galėtų pakelti 50 kg svorį. Muziejuje esame atspausdinę „Elektrą“, „Lituanicą“, begalybės kubą, suvenyrų, taip pat – priemonių edukacijoms bei eksponatams“, – pasakojo Karolis.

Su juo galite susitikti vasario ir kovo savaitgaliais, 16 val. užsiėmimuose „3D skenavimas: skaitmeninė dimensija“, kuriuose, nuskenavę savo veidą, iškart atsidursite skaitmenoje. Užsiėmimų metu taip pat sužinosite, kokie yra 3D skenavimo veikimo principai ir suprasite plačias, trimačio skenavimo panaudojimo galimybes skirtingose mokslo bei technologijų srityse. Daugiau informacijos – čia.

Edukacija taip pat gali būti registruojama klasėms (nuo 7) ir grupėms: antradieniais–sekmadieniais nuo 10.00 iki 18.30 tel. (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected].

3D elektrinė gitara iškeliaus į Ispaniją.

Skip to content