Skip to content

Parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“ lankykitės iki balandžio 14 d.

Džiugi žinia Energetikos ir technikos muziejaus lankytojams – paroda „Leonardo da Vinčio mašinos“ pratęsiama iki balandžio 14 d. Apsilankykite Turbinų salėje, kurioje veikia tarptautinė, interaktyvi paroda „Leonardo da Vinčio mašinos“. Ekspoziciją sudaro kelios dešimtys didžiųjų, mažesniųjų, interaktyvių eksponatų ir žymiausių Leonardo da Vinčio kūrinių reprodukcijos.

Interaktyvioje parodoje eksponuojami universalaus genijaus, nutapiusio „Mona Lizą“ ir dar XV a. nubraižiusio sraigtasparnio planus, darbai. Tarp kelių dešimčių išradimų, rekonstruotų pagal originalius L. da Vinčio eskizus, galima pamatyti karo, skraidančias mašinas ir hidraulinius įrenginius. Interaktyvių eksponatų dėka kiekvienas gali pats susipažinti su išradimų, šimtmečiais lenkusių savo laiką ir įkvėpusių šiuolaikinę inžineriją, mechanizmais.

Norėdami sužinoti daugiau apie garsaus inžinieriaus išradimus, skenuokite audiogido QR kodą ir išgirskite, kaip mąstė nepaprastas Renesanso epochos genijus, šimtmečiais pralenkęs savo amžininkus.

Audiogido klausykite ir čia.

Norintiems apie Renesanso epochos kūrėją sužinoti daugiau ir istoriją išgirsti gyvai, kviečiame atvykti į ekskursijas, kurias veda profesionalūs ETM gidai-edukatoriai:

Darbo dienomis 17 val.
Šeštadieniais 11 ir 17 val. lietuvių kalba, 13.30 val. rusų kalba, 14.30 val. anglų kalba.
Sekmadieniais 11 val. lietuvių kalba, 13.30 val. rusų kalba, 14.30 val. anglų kalba.

Parodos lankymas – už lankytojo bilietą +3,50 Eur/asm.

Skip to content