Skip to content

Pratęsiamas parodų „Pramonės naratyvai Lietuvos plakatuose“ ir „Dalelių skilimas“ eksponavimo laikas

Energetikos ir technikos muziejuje eksponuojamos parodos „Pramonės naratyvai Lietuvos plakatuose“ ir „Dalelių skilimas“ yra pratęsiamos.

Plakatų parodą bus galima apžiūrėti iki šių metų pabaigos, o parodą apie atominę energetiką – iki gruodžio 5 dienos imtinai.

Parodoje „Pramonės naratyvai Lietuvos plakatuose“ pristatoma trijų skirtingų laikotarpių – nepriklausomos Lietuvos, Antrojo pasaulinio karo ir pirmųjų antrosios sovietinės okupacijos dešimtmečių – vizualinė produkcija atskleidžia, kaip per 40 metų vystėsi ir keitėsi tiek Lietuvos pramonė, tiek šalies gyventojų kasdienybė.

Paroda „Dalelių skilimas“ siekia kalbėti apie šias atomines elektrines supančius kultūrinius kontekstus ir jų sąsajas su globalia branduolinės energetikos ciklo infrastruktūra – nuo gamtinių žaliavų gavybos iki atliekų tvarkymo.

Energetikos ir technikos muziejuje eksponuojami menininkai:
Erika Kobayashi, Nick Crowe & Ian Rawlinson, Yelena Popova, Susan Schuppli, Augustas Serapinas, Emilija Škarnulytė, Ignas Krunglevičius ir Siri Harr Steinvik, Himali Singh Soin, Kota Takeuchi, Mark Aerial Waller, Andrew Weir.

Daugiau apie parodą: https://daleliuskilimas.cc/

Skip to content