Skip to content

Spalio 24 d. visuomenei pristatytas elektrinės valdymo pulto simuliatorius

Šeštadienį, spalio 24 d., Energetikos ir technikos muziejuje įvyko Lietuvos kultūros tarybos finansuoto projekto „Aš valdau elektrinę: interaktyvus edukacinis elektrinės veikimo simuliatorius“ pristatymas visuomenei.

Projekto metu pagal autentišką muziejuje eksponuojamą elektrinės valdymo pultą buvo sukurta šio pulto simuliacinė kopija, kurią renginio „Avarinė situacija elektrinėje“ metu turėjo galimybę išbandyti visi renginio dalyviai.

Renginio metu vyko teminė ekskursija „Apsišviesk! Taip veikia elektrinė“, projekto idėjos autoriai, kūrėjai ir partneriai dalijosi įspūdžiais ir istorijomis apie elektrinės valdymo pulto simuliatoriaus kūrimą, o pristatymo renginio programą užbaigė renginio dalyvių suskirstymas pamainomis ir avarinės situacijos elektrinėje likvidavimas žaidžiant pulto simuliatoriumi. Kiekvienos pamainos „inžinieriai“ išgirdo instruktažą apie elektrinės valdymo pultą ir pulto simuliatorių iš muziejaus direktoriaus Mykolo Bistricko.

Ateityje planuojama elektrinės valdymo pulto simuliatorių papildyti naujais scenarijais, o kol kas visus, nespėjusius apsilankyti pristatymo renginyje kviečiame atvykti išbandyti savo jėgas elektrinės inžinieriaus vaidmenyje antradieniais–šeštadieniais nuo 10:00 iki 18:30.

Galerijoje – akimirkos iš renginio. Nuotr. Martynos Bakaitės

Skip to content