Skip to content

Šventinėje mugėje į gintaro dirbtuves užsukti kvies „ARZA gallery“

Gruodžio 8–22 d. Liepkalnio vandens saugykloje sužibs Liepkalnio Kalėdų miestelis, kuriame veiks kūrybinės dirbtuvės. Lankytojai bus kviečiami mokytis korėjietiškų meno paslapčių, lieti žvakes, kurti kalėdines dekoracijas, žaisliukus, pinti vainikus ir užsiimti kitomis edukacinėmis veiklomis.

Šventinėje mugėje į dirbtuves užsukti kvies „ARZA gallery” – smulkus šeimos verslas, kuriame susijungia tautodailė ir menas. Galerijoje kuriami papuošalai, suvenyrai ir interjero detalės iš natūralių medžiagų: Baltijos gintaro, lino ir medžio. Kiekvienas gaminys sukuriamas naudojant senas apdirbimo stakles, pagal senąsias tradicijas.

„ARZA gallery“ dirbtuvėse lankytojai turės galimybę pasigaminti gintarinį amuletą ar iš gintaro gabalėlio sukurti išskirtinį eglutės žaisliuką. Nuo seniausių laikų žmonės tikėjo, kad gintaras turi magiškų savybių, todėl kiekvienas bet kokia kaina siekė turėti jo gabalėlį – laimei.

Siekdami ugdyti kultūrinę savimonę ir skatinti kūrybiškumą, „ARZA gallery“ gintaro dirbtuvėse kiekvienas galės susikurti gintarinį laimės talismaną. Edukacinių užsiėmimų metu lankytojai taip pat bus supažindinami su gintaro panaudojimo galimybėmis ir kitomis įdomybėmis.

Dirbtuves kviečiame aplankyti šventinės mugės dienomis nuo gruodžio 8 d.:
Antradieniais–penktadieniais 16.00–20.00 val.
Šeštadieniais–sekmadieniais 10.00–19.00 val.

Skip to content