Skip to content

„Tyrėjų naktis“ Energetikos ir technikos muziejuje

Rugsėjo 27 d., penktadienį, vyks jubiliejinis, 15-tas mokslo festivalis „Tyrėjų naktis“, siekiantis iš arti supažindinti su mokslininkų kasdienybe, moksliniais tyrimais ir inovacijomis, o ypač – jas kuriančiais tyrėjais. Tai – proga pažinti, pabendrauti ir pamatyti dažniausiai uždarą tyrėjų „virtuvę“.

Energetikos ir technikos muziejus ir šiemet prisijungia prie mokslo karštligės mieste. Kviečiame dalyvauti muziejaus ir Vilniaus universiteto Jaunųjų energetikų klubo Jums paruoštuose renginiuose:
 
Jau pirmieji Vilniaus fotografai įamžino bendrus Šnipiškių vaizdus iš kairiojo Neries kranto. Vėliau, plečiantis Šnipiškėms ir augant jų reikšmei, fotografai persikėlė į kitą krantą ir fiksavo vykstančias permainas. Senosios nuotraukos ir jų fotografai bus mūsų gidai po Šnipiškes – buvusį Vilniaus priemiestį, o dabar ir reikšmingą miesto rajoną. Paskaitoje apžvelgsime žinomų bei nežinomų autorių nuotraukas, pasakojančias apie įdomiausius Šnipiškių objektus.

Dainius Junevičiusfotografijos istorikas ir diplomatas, tyrinėjantis ankstyvąją Lietuvos fotografijos istoriją. Autoriaus knyga „Abdonas Korzonas – pirmasis Vilniaus vaizdų fotografas“ buvo išrinkta geriausia 2018 m. išleista knyga apie Vilnių.

18.00-19.30 | ĮĖJIMAS LAISVAS

Dirbtuvės “Be rizikos nėra fizikos” su VU Jaunųjų energetikų klubu

Nori patirti riziką be pasekmių? Ateik pas mus ir sužinok, kaip iš banano pasidaryti plaktuką; suprask, kad dūmus iš burnos skleidžia ne tik drakonai; patirk, kad ledas ne visada būna šaltas, ir pamatyk, kaip metalas tirpsta tavo akyse.
 
18.00-18.45 | Dalyvių amžius: 10-14 m. (VIETŲ NEBĖRA)
19.00-19.45 | Dalyvių amžius: 14-19 m.
20.00-20.45 | Dalyvių amžius: 14-19 m.
Į DIRBTUVES BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA telefonu (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected]
 
Renginių metu bus filmuojama ir fotografuojama.
Visi „Tyrėjų nakties“ renginiai: https://bit.ly/2lXMbab
Skip to content