Skip to content

Energetikos ir technikos muziejuje vyks „Tyrėjų nakties” renginiai

RENGINIŲ PROGRAMA

16.00-17.00 ir 18.00-19.00 
Ekskursija „Atgal į ateitį: Vilniaus vizija 2000“ 
Muziejaus gidas supažindins miestiečius su garsiausių sovietinio Vilniaus architektų parengta Vilniaus miesto vizija – 1980 m. miesto generalinio projekto maketu, numačiusiu tai, kaip architektų akimis turėjo atrodyti Vilnius 2000 metais. | Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 12 m. 

16.00-17.00 
Interaktyvi veikla “Kai nebuvo elektrinių” | LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA
Į monetų ir kitų įprastų daiktų paskirtį pažvelgsime kitu kampu. Interaktyvi veikla vaikams apie tai, kaip atsirado pirmosios baterijos ir kaip patiems pasigaminti Voltos elementą, generuojantį nedidelę elektros energiją, galinčią įžiebti šviesos elementą. | Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 7 m.

17.00-18.00 
Interaktyvi veikla: „Faradėjaus judesys” | LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA
Interaktyvi veikla vaikams apie tai, kaip buvo atrasta galimybė elektros pagalba sukurti judesį ir kaip šis judesys pakeitė istoriją! Atkartosime Maiklo Faradėjaus eksperimentą – iš lengvai prieinamų medžiagų konstruosime pirmojo pasaulyje elementariojo elektros variklio modelį. | Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 7 m. 

19.00-20.30 
Interaktyvi veikla: „Kaip Tomui įsižiebė lemputė” | LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA
Ar įsivaizduojate, kodėl nuspaudus jungiklį, namuose įsižiebia šviesa? Edukacinė programa, kurios metu nagrinėsime elektros energijos naudą, fizikinius jos veikimo principus, ir, svarbiausia, pasijausime visai kaip Tomas Edisonas, nes konstruosime savo lemputę! | Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 11 m.

Į visas veiklas reikalinga registracija telefonu (+370 5) 275 4312 arba el. paštu [email protected].

Facebook nuoroda į renginį 

Skip to content