Skip to content

„Upcycling“: kvietimas dalyvauti interaktyvių instaliacijų kūrimo projekte

Energetikos ir technikos muziejus kviečia Vilniaus moksleivius ir studentus prisijungti prie projekto „Upcycling“, kuris vyks rugsėjo 13 – gruodžio 5 dienomis.

Muziejaus edukatoriai kviečia Jūsų įstaigos mokytojus ir dėstytojus paskatinti vyresniųjų klasių moksleivius bei studentus išreikšti save techninėje kūryboje, pasitelkiant naujus ir jau panaudotus elektronikos įrangos komponentus.

Kodėl verta dalyvauti muziejaus organizuojamame projekte?

Jau keletą metų Energetikos ir technikos muziejuje yra kuriamos ir įvairių renginių metu pristatomos interaktyvios instaliacijos. 2020 m. drauge su Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentais muziejaus kūrybinėse dirbtuvėse sukūrėme interaktyvių instaliacijų, pristatančių garso ir šviesos fizikinius dėsnius. Šias instaliacijas šiandien gali pamatyti ir išbandyti visi muziejaus lankytojai.

Interaktyvių instaliacijų kūrimo projektas „Upcycling“ yra jaunajai kartai skirta edukacinė priemonė, kuri skatina saviraišką techninės kūrybos srityje, prisideda prie tvarios visuomenės kūrimo ir inicijuoja prasmingą dialogą tarp vyresniųjų klasių moksleivių ir muziejaus bendruomenės. Projekto partneris – įmonė „EMP Recycling“, prisidedanti prie modernios atliekų rūšiavimo ir perdirbimo sistemos kūrimo.

Projekte dalyvaujantys moksleiviai taps Energetikos ir technikos muziejaus dirbtuvių ambasadoriais ir bus apdovanoti muziejaus įsteigtais prizais.

Susidomėjusius kviečiame rašyti [email protected]. Registracija vyks iki spalio 13 d.

Jei Jūsų mokykloje veikia FabLab dirbtuvės, prisidėti prie projekto galite instaliacijas kurdami savo mokykloje. Muziejus kartu su partneriu „EMP Recycling“ suteiks visas reikiamas priemones Jūsų kūrybinių idėjų įgyvendinimui, o sukurti darbai taip pat bus pristatomi Energetikos ir technikos muziejuje.

Kartu įkvėpkime naujos gyvybės senai elektronikai!

Skip to content