Skip to content

„Vilkta Svetainė“, „Socialinės jungtys“ – performansas ant garo katilų

Vasario 17 d. kūrėjų bendruomenė Vilkta Svetainė“ pristatys ypatingą, vietos performansą „Socialinės jungtys“. Elektroninės muzikos kūrėjai, šokėjai, aktoriai, cirko artistai, operos dainininkai ir kitų menų atstovai sujungs savo jėgas eksperimentiniame performanse.
Renginio metu atgis senoji elektrinės technika – žiūrovai bus kviečiami stebėti veiksmą bet kuriame iš trijų muziejų aukštų, nes performansas vyks ant senųjų garo katilų.
Idėjos autorius ir kuratorius – Povilas Bastys.
Dalyviai:
Šiuolaikinio cirko kūrėjas Konstantin Kosovec
Aktorė Aistė Lasytė
Elektroninės muzikos tverėjas Paulius Ramonas
Balso menininkas Vaidas Bartušas
Šiuolaikinio šokio „transformeris“ Miss Plastica
Elektroninės muzikos fėja Karolina Ramonė
Balso menininkė Eglė Radavičiūtė
Burleskos ir džiazo būrėja Bona Dawn
Performanso menininkas Umiko
Šiuolaikinio cirko kūrėja Elena Kosovec
Kūrėjų bendruomenė šiuo performansu ieško ir analizuoja visuomenėje kintančias, nusistovėjusias socialinio egzistavimo ribas bei rėmus. Kaip kalbame, sveikinamės, judame, rengiamės ir vertiname, tai – pastoviai kintantis ne vien kultūros, bet ir laiko atspindys. Šios socialinės normos (ar tendecijos) – tarsi visuomenės variklis, kurio sudedamosios dalys, veikdamos kartu, sukuria tam tikrą energiją.
Performanso kūrėjai tyrinės ribas tarp buvusių ir esamų visuomenės normų. Taip pat ieškos naujų raiškos formų, galimų būsimų socialinių kodų ir klišių. Performanso autoriai apjungs įvairias kūrybos kryptis: cirką, šiuolaikinį šokį, vaidybą, elektroninę muziką, balso atlikimą ir kita.
Renginio trukmė – 1,30 val.
Kaina – 15,50 Eur.
Bilietus platina Paysera.
Renginys – Energetikos ir technikos muziejaus 20-ojo jubiliejaus ir pirmosios Vilniaus elektrinės 120-mečio įkūrimo minėjimo dalis. Išsami gimtadienio renginių programa – etm.lt/etm120.
Skip to content