Skip to content

Vilniaus muziejų mugė „Kelionė prasideda čia!“

Vasario 2 d. 12.00–19.00 val. Vilniaus geležinkelio stotyje vyks nemokama Vilniaus muziejų mugė „Kelionė prasideda čia!“. Renginio tikslas – suvienyti skirtingus Vilniaus muziejus – menu ir istorija persipynusi iniciatyva, subūrė net 9 skirtingus Vilniaus muziejus tam, kad keliaujatojai patirtų nepamirštamą dieną, pripildytą kultūros bei interaktyvių užsiėmimų.

Renginyje Energetikos ir technikos muziejaus gidas Karolis Mikelevič, sukūręs naują edukacinę programą „3D skenavimas: skaitmeninė dimensija“, papasakos apie 2D ir 3D skenavimo principus, būdus, istoriją ir panaudojimo būdus. 3D skenavimas gali beveik tobulai atkurti bet kurį žmogaus vidaus organą ir yra plačiai naudojamas skirtingose mokslo bei technologijų srityse.

Renginio dalyviai turės galimybę realiu laiku nuskenuoti savo veidą ir atsidurti skaitmeninėje dimensijoje. O susipažinę su 3D spauda, sužinos, kaip nuskenuotą savo atvaizdą reikėtų atsispausdinti 3D spausdintuvu.

„Kelionė prasideda čia!“ yra renovuotos Vilniaus geležinkelio stoties, atidarymo renginys. Paskutinį kartą Vilniaus geležinkelio stoties pastato vidaus kapitalinis remontas buvo atliktas 1998 metais.

Atidarymo renginyje dalyvaus šie muziejai: Geležinkelių muziejus, Pinigų muziejus, Valdovų rūmų muziejus, Mykolaičio Putino muziejus, Markučių dvaro muziejus, Valstybės pažinimo centras, Muitinės muziejus, Medinės miesto architektūros muziejus.

Visą programą rasite čia.

Skip to content