Skip to content

Atviras kvietimas menininkams 2022

Energetikos ir technikos muziejus kviečia įvairių sričių menininkus eksponuoti savo kūrybą išskirtinėse muziejaus erdvėse 2022 metais.

Muziejus įsikūręs industrinio paveldo objekte – pirmosios viešosios Vilniaus miesto elektrinės gamybinėse patalpose ir savo autentiška estetika išsiskiria iš kitų ekspozicinių erdvių sostinės centre. Savo kūrybą čia rodantys menininkai taip pat gali priimti nestandartinius ekspozicinius sprendimus.

Parodas muziejuje jau yra rengę menininkai Ieva Juršėnaitė, Adomas Vasiliauskas, Gia Ram, Danas Aleksa, Imantas Selenis, Ignas Maldžiūnas, Agnė Kišonaitė, Algimantas Aleksandravičius, Inga Dinga, užsienio kūrėjai Özkan Bal, Alejandro Olarte ir kiti. Muziejų kasmet atranda vis daugiau įvairias meno disciplinas studijuojančių jaunų kūrėjų, kurių darbų ypač laukiame.

Muziejuje gali būti eksponuojami tiek pavieniai kūriniai, tiek jungtinės parodos, instaliacijos, rengiami performansai. Muziejus suteikia nemokamas erdves ir pristatymą socialiniuose tinkluose.

Paraiškoje prašome pateikti išsamų parodos idėjos ir koncepcijos aprašymą; parodos vizualinę medžiagą (nuotraukas, vaizdo įrašus, eskizus ar kita); pageidaujamą parodos eksponavimo datą ir trukmę. Minimalus parodos eksponavimo laikotarpis – 1 mėnuo.

Menininkų laiškų laukiame el. paštu [email protected].

Daugiau apie muziejaus erdves čia

Ankstesnių parodų galerijos čia.

Skip to content