Skip to content

Katilų salėje oš „Kedrostubùras“

Spalio 2 d. Energetikos ir technikos muziejuje gros alternatyvaus roko, hip-hop‘o, soulo ir džiazo (arba, kaip patys įvardija, „sea wave“ stiliaus) grupė „Kedrostubùras“.  

Šiemet „Kedrostubùras“ išleido antrąjį albumą „Nux Lux“. Jis įrašytas pandemijos metu, tačiau tai, anot grupės narių, suteikė jam daugiau svorio – sulipdė į vieną garsais tirštą muzikinį potyrį.  

„Nux Lux“ ypatingas tuo, kad yra pilnas įvairių skambesių ir ritmų, pripildytas kodų ir sąsajų, kurias reikia atrasti ir išsiaiškinti. Šis koncertas – kitokio formato renginys, „Kedrostubùras“ kurs jaukią atmosferą ir kvies savo klausytojus iš tikrųjų išgirsti muziką.  

„Kedrostubùras“ trumpai apie naująjį albumą: „Įsivaizduok, skrendi virš jūros, bet kas Tu – nežinai“.  

Keturi grupės nariai Matas, Pijus, Maksas ir Giedrius kartu groti ir eksperimentuoti pradėjo mokykloje bei Vilniaus senamiesčio gatvėse. Pirmieji laimėti konkursai suteikė grupės vardui žinonumo, o grupės nariams – įkvėpimo judėti toliau.  

2019 metais „Kedrostubùras“ įrašė ir į išleido pirmąjį albumą „Del“, kuris yra ankstyvosios grupės kūrybos atspindys – pilnas vasariškų, jūrinių ir vėjuotų kūrinių, sukurtų dar gerokai prieš atsirandant grupės pavadinimui.  

Naujuose kūriniuose „Kedrostubùras“ dar drąsiau žaidžia muzikos stiliais, skambesiais ir žodžiais, eksperimentuoja, nebijo klijuojamų etikečių ir klaidų, rezga ir išnarplioja ilgas ir sudėtingas mintis.  

Grupės nariai:

Matas (vokalas, gitara, klavišiniai)

Pijus (būgnai, SPD-SX sampler‘is)

Jokūbas (bosinė gitara, klavišiniai)

Maksas (saksofonas, klavišiniai)

Laima (pritariamasis vokalas)  

Renginys yra viena iš Vilniaus 700-ojo jubiliejaus iniciatyvų. Kelerius metus organizuojama šventė kuriama partnerystės principu. Daugiau apie programą – projekto tinklalapyje.  

Koncertas nemokamas.

Pradžia – 20 val.

Įėjimas į renginį – su galimybių pasu.

Būtina išankstinė registracija.

Skip to content