Skip to content

LRT Opus transliacijoje – Andriaus Mamontovo pasirodymo įrašas

Naujosios Virsmo salės pristatymą tiesiogiai transliavo ir nufilmavo „LRT Opus“. „Opus“ – kokybiškos šiuolaikinės roko ir elektroninės muzikos radijo stotis. O Andrius Mamontovas pasirodymas buvo išskirtinis ir unikalus – jis pirmasis Lietuvoje grojo Tesla ritėmis – žaibais.

Rudenį A. Mamontovas Energetikos ir technikos muziejuje įrengė šviesos ir garso instaliaciją „Electric Diva“. Ją kūrė kartu su Jolita Vaitkute, instaliacija dedikuota elektroninės muzikos pionierei, teremino virtuozei Clarai Rockmore. A. Mamontovas buvo projekto iniciatorius, tuo metu užsimezgė muziejaus ir atlikėjo draugystė.

„Bandau įsivaizduoti, kaip tokia galybė atrodė prieš šimtą metų – turbūt kaip dievybių apsireiškimas. Matome neįtikėtino garso, tembro, tūrio instrumentą, kuris gali būti valdomas ir vienu metu išgauti dvi natas, nes yra dvi Tesla ritės. Tuo pačiu tai – dėkingas instrumentas, savaime daro įspūdį, žmonės žiūri išpūstomis, vaiko akimis. Virsmo salė – puiki vieta eksperimentiniams pasirodymams, milžiniškos galimybės dar atsiskleis ateityje“, – teigė A. Mamontovas.

Visas transliacijos įrašas:
Renginio nuotraukas rasite galerijoje.
LRT – informacinis Virsmo salės partneris.
Skip to content