Skip to content

Naujos edukacinės programos: „Plastikas iš pieno“ ir „Visata stiklainyje“

Energetikos ir technikos muziejuje sukurtos dvi naujos edukacinės programos – „Plastikas iš pieno“ ir „Visata stiklainyje“. Savaitgaliais šeimos su 9-12 metų vaikais kviečiamos apsilankyti jose nemokamai.

Šeštadieniais užsiėmimų metu dalyviai su gidais-edukatoriais gamins plastiką iš… pieno! Prieš šimtą metų toks plastiko gaminimo būdas buvo populiarus – iš jo buvo daromos sagos, segės, plunksnakočiai, šukos ir karoliai. Tokius papuošalus nešiojo ir Anglijos karalienė Marija.

Sužinosite, kaip išgaunamas plastikas ir kodėl svarbu nenaudoti vienkartinių plastiko gaminių. Iš stiklinės pieno ir maistinių dažų pasigaminsite spalvoto plastiko ir nulipdysite kalėdinį žaisliuką, širdelę ar papuošalą.

 

 

„Visata stiklainyje“ – kita nauja edukacinė programa apie astronomiją, dangaus kūnus ir žmones, dirbančius kosmose. Jos metu sužinosite įdomių faktų apie mūsų kaimynines planetas, palydovus ir keliones į kosmosą. Kuo įžymūs Belka ir Strelka? Kaip susitepti sumuštinį Tarptautinėje kosminėje stotyje? Ir, svarbiausia, – kaip tapti astronautu?

Edukacijos pabaigoje sutalpinsite visą visatą į nedidelį stiklainį ir apšviesite muziejaus dirbtuves!

Edukacinių programų rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Kontaktinės veiklos vykdomos su galimybių pasu.

Visas edukacines programas pagal amžiaus grupes rasite čia.

Skip to content