Skip to content

Paskutinį mėnesio sekmadienį muziejaus lankymas nemokamas

Kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį Energetikos ir technikos muziejus kviečia apsilankyti nemokamai. Didžiausiame technikos muziejuje Lietuvoje leiskitės į mokslo pasaulį, kuriame Jūsų laukia įkvepiančios ekskursijos, edukacijos, kūrybinės dirbtuvės ir daug kitų užsiėmimų.

Energetikos ir technikos muziejuje veikia interaktyvi paroda „November. Alpha. Tango. Oscar.“. Parodą sudaro keturi interaktyvūs simuliatoriai parašiuto, bepiločių dronų slopinimo, ryšio užtikrinimo ir šaudymo simuliatorius – bei kelios dešimtys senovinių ir šiuolaikinių karinės pramonės eksponatų.

Interaktyvi NATO paroda „November. Alpha. Tango. Oscar.“

„LEONARDO DA VINČIO MAŠINOS“

Paskutinė galimybė apsilankyti interaktyvioje parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“, kurioje sužinosite apie vieną iškiliausių protų žmonijos istorijoje – L. da Vinčį ir jo išradimus. Čia taip pat galima išvysti žymiausias menininko kūrinių reprodukcijas, tarp kurių – „Mona Liza“, „Pasaulio gelbėtojas“ bei „Paskutinė vakarienė“. – 11.00 ir 17.00 val. lietuvių k., 13.30 rusų k.,14.30 anglų k. Ekskursijos kaina – 3,50 Eur/asm. Paroda eksponuojama iki balandžio 14 d.

Interaktyvi paroda „Leonardo da Vinčio mašinos“

MOKSLINIAI EKSPERIMENTAI

ETM Kiuri ir Niutono dirbtuvėse vyks įtraukiantys moksliniai eksperimentai visai šeimai. Kiuri dirbtuvėse, naudodami paprastas, buityje randamas medžiagas, pagaminame vandenilio dujas ar dramblio dantų pastą. – 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 val.

Niutono dirbtuvėse interaktyviai pristatome Niutono dėsnius, energijos nuostolius, per kūną perleidžiame elektros srovę, sukuriame ugnies viesulą ir eksperimentuojame butano dujomis. – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 val. Šių papildomų užsiėmimų kaina – 2 Eur/asm.

Moksliniai eksperimentai

VIRSMO SALĖ 

Virsmo salė  –  interaktyvi ekspozicija apie žmogaus santykį su energija, sukurta siekiant įkvėpti domėtis mokslu, technologijomis, pristatyti tiksliuosius mokslus suprantamu ir įtraukiančiu būdu. Kiekvieną eksponatą sudaro istorinis pasakojimas ir interaktyvus iššūkis. Kaip ir kiekvieną savaitgalį, čia vyks ekskursijos ir Tesla šou, kurių kaina – 3,50 Eur/asm.

Virsmo salė

Darbo laikas:  10.00–18.30 val.

Skip to content