Skip to content

Nuo sausio 23 d. – Salvijos Vaičikonytės paroda „Horizontai“

Sausio 23 d. Energetikos ir technikos muziejaus Kondensatorių salėje atidaroma Salvijos Vaičikonytės aliejinės tapybos paroda „Horizontai“, kviečianti keliauti po  Gruzijos kalnus, Irano dykumas ir Vilniaus gatves. Atidarymas – sausio 23 d. 17.30 val. Paroda veiks iki kovo 3 d.

S. Vaičikonytė (g. 1995 m.) – iliustratorė ir solo keliautoja. Autorė ne kartą yra keliavusi su bilietu į vieną pusę. Į Lietuvą sugrįžta pailsėti, kai pameta pasą ar nušoka nuo per aukštų skardžių. Visgi tai neatbaido nuo noro pažinti pasaulį, susidurti su nežinomybe ir pačia savimi.

„Kaskart išvydusi kalnus esu pakerėta jų didybe, o leidžiantis saulei besikeičiančios spalvos meta iššūkį pabandyti jas nutapyti – iš pradžių popieriuje ar „iPade“, o grįžus namo – ir ant drobės. Taip bandau išsaugoti tą trumpos akimirkos magiją ir galimybę, žiūrint į darbą, sugrįžti į praeitą nuotykį. Galbūt taip įkvėpsiu ir jus išdrįsti leistis į nuotykius“, – teigė S. Vaičikonytė.

Autorė yra iliustravusi vaikiškų knygų, dalyvauja grupinėse parodose, personalinių parodų surengė Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau jos kūrybos galima išvysti „Myportfolio“ ir „Instagrame“.

Monikos Jasevičiūtės nuotr.

◾ Paroda veiks 2024 m. sausio 23 d.–kovo 3 d. Kondensatorių salėje.
 Parodos atidarymas – sausio 23 d. 17.30 val. Renginys nemokamas.
 Parodos lankymas kitomis dienomis – įsigijus muziejaus lankytojo bilietą.

Skip to content