Skip to content

Savaitgalis ETM

Savaitgaliai ETM – kokybiškas laikas mokslo pasaulyje, kuriame įdomiausios veiklos atsiskleidžia smalsiausiems muziejaus lankytojams. Šeštadieniais ir sekmadieniais kviečiame pasinerti į:

◾ Ekskursijas Virsmo salėje – pasivaikščiokite po interaktyvią ekspoziciją apie žmogaus santykį su energija. Jos centre, Faradėjaus narve, įrengtos dvi didžiausios Tesla ritės Baltijos regione. Tesla šou metu susipažinsite su garsaus serbų išradėjo, inžinieriaus Nikola Teslos pasiekimais ir įdomiausiais biografijos faktais.  Muziejaus gidas–edukatorius pademonstruos vieną mažąją ir dvi didžiąsias Teslas, sugros žaibais ir pasiūlys instrumentą išbandyti lankytojams. – 10.15, 11.45, 13.30, 15 ir 16.45 val.

◾  Ekskursijas parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“. Su ETM gidu leiskitės į ekskursijas, kuriose sužinosite apie vieną iškiliausių protų žmonijos istorijoje – L. da Vinčį ir jo išradimus. Čia taip pat galima išvysti žymiausias L. da Vinčio kūrinių reprodukcijas, tarp kurių – „Mona Liza“, „Pasaulio gelbėtojas“ bei „Paskutinė vakarienė“. – šeštadieniais 11 ir 17 val. lietuvių kalba, 13.30 val. rusų kalba, 14.30 val. anglų kalba, sekmadieniais 11 val. lietuvių kalba, 13.30 val. rusų kalba, 14.30 val. anglų kalba.

◾ Mokslinius eksperimentus – Kiuri dirbtuvių metu turėsite galimybę susipažinti su cheminių elementų savybėmis ir įdomiuoju medžiagų mokslu. Užsiėmimai skirti šeimai ir visiems, besidomintiems stebinančiu chemijos pasauliu.  Niutono dirbtuvėse išsiaiškinsite, kokios yra energijos rūšys ir Niutono dėsniai, sukursite tikrą ugnies viesulą bei saugiai per kūną perleisite elektros srovę. – 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 ir 17.30 val.

Ekskursijos Virsmo salėje ir parodoje „Leonardo da Vinčio mašinos“ – už bilieto kainą. Lankymo kainą sudaro muziejaus lankytojo bilietas +3,50 Eur/asm.

Moksliniai eksperimentai ir edukacijos – bilieto kaina +2 Eur/asm.

Muziejaus darbo laikas – 10.00–18.30 val.

 

Skip to content