Skip to content

„Open Tesla“ – atviri garso eksperimentai Tesla ritėmis

Kitą savaitę pradedame šventę! Pirmajai Vilniaus miesto elektrinei – 120, Energetikos ir technikos muziejui – 20 metų.  Vasario 14, muziejaus atidarymo dieną, nemokamai kviečiame į Virsmo salę, kurioje vyks išskirtiniai Tesla pasirodymai – Tesla ritėmis gros garso menininkai, tyrėjai ir atlikėjai.

Visą dieną čia vyks ir nemokamos ekskursijos. Registracija – čia

„Open Tesla“ – atviro eksponato (ir instrumento) konceptas. Kasdien Virsmo salėje muziejaus gidai veda pristatomuosius Tesla šou. Gimtadienio programoje – Monikaze ir „Happyendless“ koncertai. Tesla ričių pultą atveriame ir garso menininkams bei tyrėjams. Vasario 14 d. išgirskite, kaip jie savo kūrybą derins su žaibų išlydžiais:

13.00 | Audrius Šimkūnas-Sala – garso menininkas, vietogarsių, fonografijos ir akustinės ekologijos tyrinėtojas.

14.30 | Vytautas Juozėnas-Škicas – fotografas, medijų menininkas, eksperimentinės elektroninės muzikos kūrėjas, be to – gamtos mylėtojas.

16.15 | Jan Glöckner – menininkas, menų doktorantas, meninių biotechnologijų tyrėjas, dirbantis  su radijo menu.

18.00 | Tata Frenkel ir Vitalis Vitaleus – ETM gidės-edukatorės, tarpdisciplininio (performatyvaus) meno kūrėjos ir menų daktaro, eksperimentinio garso menininko duetas. Abu kūrėjai dirba įvairiuose edukaciniuose  projektuose, dažnai įterpdami garso meną.

Dėkojame kūrėjams už prisidėjimą prie gimtadienio renginių programos.

Skip to content