Skip to content

Ketvirtadieniai – ilgadieniai! Kovo ketvirtadieniais muziejaus darbo laikas – iki 20 val.

Jūsų patogumui kovo mėnesio ketvirtadieniais – kovo 9, 16, 23 ir 30 d. – Energetikos ir technikos muziejus dirbs prailgintu darbo laiku – nuo 10 iki 20 val.

Virsmo salėje:

◾ 18 val.Apžvalginė ekskursija, kurios metu sužinosite, kaip veikia interaktyvūs eksponatai, kaip atlikti iššūkius ir sugeneruoti energijos Kvantus, kokios svarbiausios Virsmo salės temos bei kokie yra esminiai energijos gamybos, kaupimo, perdavimo ir vartojimo principai.

◾ 19.15 val. Tesla šou – susipažinsite su garsaus serbų išradėjo, inžinieriaus Nikola Teslos pasiekimais ir įdomiausiais biografijos faktais – nors turėjo 300 patentų, tai neišgelbėjo fiziko nuo skurdo. Kokie N. Teslos gyvenimo pokyčiai lėmė, kad jis išrado vieną ar kitą išradimą? Muziejaus gidas-edukatorius pademonstruos vieną mažąją ir dvi didžiąsias Teslas, sugros žaibais ir pasiūlys eksponatą-instrumentą išbandyti lankytojams.

Vienu metu Virsmo salę gali lankyti iki 100 žmonių. Išankstinė registracija nebūtina, bilietus įsigysite infocentro kasoje.

Virsmo salė – naujausia Energetikos ir technikos muziejaus ekspozicija apie energetiką ir žmogaus santykį su energiją. Joje atlikdami interaktyvius iššūkius generuosite energijos Kvantus, kurie verčiami į muziejaus suvenyrą ir Virsmo salės inžinieriaus sertifikatą.  O surinkus energijos Kvantų prie vartojime esančio eksponato „Energija gamybai“, Jūsų portretas automatiškai atsiras Virsmo salės inžinieriaus atestate.

Daugiau apie naudojimąsi salės eksponatais – čia.

Kaip duoti žaibą – skaitykite čia.

Šiuo metu Energetikos ir technikos muziejaus Katilų salėje ir stogo terasoje veikia Vilniaus 700-ajam jubiliejui skirta paroda „Salve, Vilnius’DCC“.

Katilų salėje taip pat išvysite Andriaus Mamontovo ir Jolitos Vaitkutės instaliaciją „Electric Diva“, dedikuotą Vilniuje gimusiai elektroninės muzikos žvaigždei Clarai Rockmore.

Stogo terasoje, interaktyviame stende į Gedimino bokštą, galite išgirsti Vilniaus Aukštutinės pilies istoriją, o spausdami „rec” palikite sveikinimą Vilniui. Iš balso įrašų kursime bendrą sveikinimą sostinei.

Skip to content